Dresówka pętęlka druk cyfrowy

Dresówki drukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości Cotton Kids z nietypowymi nadrukami całościowymi. W jej ramach dostępny jest jeden rodzaj produktów: dzianiny pętelkowe z drukiem cyfrowym, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki, a wierzchnią pokrywa profes...

Dresówki drukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości Cotton Kids z nietypowymi nadrukami całościowymi. W jej ramach dostępny jest jeden rodzaj produktów: dzianiny pętelkowe z drukiem cyfrowym, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki, a wierzchnią pokrywa profesjonalny i w pełni trwały druk cyfrowy.

Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnobarwne dzianiny z drukiem cyfrowym przedstawiającym choćby palmy, flamingi czy rajskie ptaki na wielobarwnym tle. Są to materiały o grubości 240 g/m2, sprzedawane materiały o szerokości 160 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Turcji. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 %; pozostałe osiem procent stanowi elastan. Dzianina drukowana cyfrowo jest doskonała na nietypowe spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowymi wzorami. Używana także na cieńszą bluzę lub czapkę.

Druk cyfrowy to najskuteczniejsza metoda druku na materiałach. Jest reaktywny, wyjątkowo trwały. Powstaje w oparciu o pełną gamę kolorów CMYK. Nawet wielokrotne pranie nie wypływa na nasycenie kolorów, a po każdym z nich materiał wciąż wygląda jak nowy. Nadruk wykonywany jest na białej dresówce, gdzie lewa strona jest biała, a prawa w całości zadrukowana cyfrowo.

Dzianina jest materiałem dzianym, a nie tkanym, dzięki czemu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane cyfrowo na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i trwałe.

Więcej

Dresówka pętęlka druk cyfrowy Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów