Dresówka pętelka druk

Dresówki drukowane to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach z nietypowymi nadrukami. Dostępne są dwa rodzaje produktów w jej ramach: dzianiny drapane z drukiem, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe z drukiem, których spodnia strona pokryta...

Dresówki drukowane to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach z nietypowymi nadrukami. Dostępne są dwa rodzaje produktów w jej ramach: dzianiny drapane z drukiem, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe z drukiem, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki. Druk na dzianinach pętelkowych jest żywszy.

Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnokolorowe dzianiny pętelkowe z drukiem o grubości 250 g/m2 w płatach o szerokości 150 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Holandii, posiadają certyfikat Oeko Tex, a w ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 95 %. Pozostałe pięć procent stanowi elastan. Dzianina drukowana jest doskonała na spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowym wzorem. Pasuje także na cieńszą bluzę lub czapkę.

Dzianiny drapane z nadrukiem to produkty składające się w 95 % z bawełny oraz w 5% z elastanu. Sprzedawane w płatach o szerokości 150 cm. Gramatura materiału wynosi 250 g/m2. Dzianiny drapane z nadrukiem są produkowane w Holandii, a nadają się na rzeczy cieplejsze takie jak: bluzy, czapki czy spodnie z fajnymi wzorami dla dzieci. Stosowane jako alternatywa dla polaru.

Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym, a nie tkanym. Jest dzięki temu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na ładne i wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są naturalne i doskonale wykonane. Kategoria produktów drukowanych to doskonały wybór dla całej rodziny.

Więcej

Dresówka pętelka druk Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów