Promocje

Nowe produkty

Dresówki

Dresówki gładkie to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach. Dostępne są dwa rodzaje produktów: dzianiny drapane, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

Wśró...

Dresówki gładkie to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach. Dostępne są dwa rodzaje produktów: dzianiny drapane, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnokolorowe dzianiny pętelkowe o grubości 250 g/m2 w płatach o szerokości 160 cm. Dresówki są produkowane w Polsce, w ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 % oraz elastan w pozostałych ośmiu. Doskonała na spodnie dresowe czy grubsze sukienki, ale także na cieńszą bluzę lub czapkę.

Dzianiny drapane to produkty składające się w 95 % z bawełny oraz w 5% z elastanu. Sprzedawane w płatach o szerokości 195 cm. Gramatura materiału wynosi 250 g/m2. Dzianiny drapane są produkowane w Polsce, nadają się na rzeczy cieplejsze: bluzy, czapki czy spodnie. Stosowane jako alternatywa dla polaru. Stworzone z myślą o dzieciach i ich przyjemnościach.

Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym. Idealnie nadaje się na ładne i wygodne ubranka dla dzieci. Niewielka domieszka elastanu sprawia, że dzianina jest jeszcze bardziej giętka i elastyczna. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. Produkty Cotton Kids są naturalne i doskonale wykonane. To idealny wybór dla całej rodziny.

Dresówki pętelki gładkie, drukowane.

Dresówki drapane gładkie, drukowane.

Druk cyfrowy. Panele dresowe.

Ściągacze.

Więcej

Dresówki Jest 163 produktów.

Podkategorie

 • Dresówka pętelka gładka
 • Dresówka pętelka druk

  Dresówki drukowane to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach z nietypowymi nadrukami. Dostępne są dwa rodzaje produktów w jej ramach: dzianiny drapane z drukiem, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe z drukiem, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki. Druk na dzianinach pętelkowych jest żywszy.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnokolorowe dzianiny pętelkowe z drukiem o grubości 250 g/m2 w płatach o szerokości 150 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Holandii, posiadają certyfikat Oeko Tex, a w ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 95 %. Pozostałe pięć procent stanowi elastan. Dzianina drukowana jest doskonała na spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowym wzorem. Pasuje także na cieńszą bluzę lub czapkę.

  Dzianiny drapane z nadrukiem to produkty składające się w 95 % z bawełny oraz w 5% z elastanu. Sprzedawane w płatach o szerokości 150 cm. Gramatura materiału wynosi 250 g/m2. Dzianiny drapane z nadrukiem są produkowane w Holandii, a nadają się na rzeczy cieplejsze takie jak: bluzy, czapki czy spodnie z fajnymi wzorami dla dzieci. Stosowane jako alternatywa dla polaru.

  Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym, a nie tkanym. Jest dzięki temu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na ładne i wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są naturalne i doskonale wykonane. Kategoria produktów drukowanych to doskonały wybór dla całej rodziny.

 • Dresówka pętęlka druk...

  Dresówki drukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości Cotton Kids z nietypowymi nadrukami całościowymi. W jej ramach dostępny jest jeden rodzaj produktów: dzianiny pętelkowe z drukiem cyfrowym, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki, a wierzchnią pokrywa profesjonalny i w pełni trwały druk cyfrowy.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnobarwne dzianiny z drukiem cyfrowym przedstawiającym choćby palmy, flamingi czy rajskie ptaki na wielobarwnym tle. Są to materiały o grubości 240 g/m2, sprzedawane materiały o szerokości 160 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Turcji. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 %; pozostałe osiem procent stanowi elastan. Dzianina drukowana cyfrowo jest doskonała na nietypowe spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowymi wzorami. Używana także na cieńszą bluzę lub czapkę.

  Druk cyfrowy to najskuteczniejsza metoda druku na materiałach. Jest reaktywny, wyjątkowo trwały. Powstaje w oparciu o pełną gamę kolorów CMYK. Nawet wielokrotne pranie nie wypływa na nasycenie kolorów, a po każdym z nich materiał wciąż wygląda jak nowy. Nadruk wykonywany jest na białej dresówce, gdzie lewa strona jest biała, a prawa w całości zadrukowana cyfrowo.

  Dzianina jest materiałem dzianym, a nie tkanym, dzięki czemu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane cyfrowo na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i trwałe.

 • Dresówka drapana gładka
 • Dresówka drapana druk
 • Dresówka z futerkiem
 • Panele

  Panele dresowe zadrukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości, sygnowane marką Cotton Kids, które posiadają fajne i nietypowe nadruki całościowe, jak choćby te, przedstawiające buldoga, pandę czy dinozaura, a więc doskonałe dla chłopców i dziewczynek. W ramach tej kategorii dostępny jest panel dzianinowy z drukiem cyfrowym, a sam materiał pokryty jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnobarwne materiały o grubości 260 g/m2, sprzedawane min. w rozmiarach 50 cm x 50 cm (-/+ 5%). Panele dresowe są produkowane w Polsce. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 % - podczas gdy pozostałe osiem procent stanowi elastan. Dzianina drukowana cyfrowo w panelu dresowym jest doskonała na spodnie ze stylowymi wzorami. Używana także na cieńszą bluzę lub czapkę czy sukienkę.

  Druk cyfrowy to najskuteczniejsza metoda druku na materiałach. Jest reaktywny oraz wyjątkowo trwały. Powstaje w oparciu o pełną gamę kolorów CMYK, a przy tym nawet wielokrotne pranie nie wypływa na nasycenie kolorów. Nadruk powstaje na białej dresówce, gdzie lewa strona jest biała, a prawa w całości zadrukowana cyfrowo.

  Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym, a nie tkanym. Dzięki temu staje się bardziej elastyczna i sprężysta. Perfekcyjnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, doskonale bawi się rysunkowymi motywami nadrukowanymi cyfrowo na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i stanowią idealny wybór dla całej rodziny.

 • Ściągacze

  Ściągacze bawełniane to kategoria produktów zawierająca specjalny rodzaj dzianiny wysokiej jakości sygnowanej znakiem Cotton Kids. Jest jednobarwna, jednolita lub pokryta różnymi deseniami.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnorodne ściągacze do wykańczania ubrań z dzianiny pętelkowej, drapanej lub jersey. Jest to materiał o gramaturze około 270 g/m2, sprzedawany co 10m. Ściągacze są produkowane w Polsce. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 95 % - natomiast pozostałe pięć procent stanowi elastan. Ściągacze idealnie nadają się jako wykończenie ubrań.

  W sprzedaży znajdują się zarówno ściągacze dzianinowe jednokolorowe, w przeróżnych barwach od łososiowego do kobaltowego, ale także ściągacze deseniowe. Możemy więc wybrać niebieskie gwiazdki, błękitne paski lub szary melanż i pieprz i sól.

  Dzianina jest materiałem dzianym, a nie tkanym, co sprawia, że jest bardziej elastyczna i sprężysta. Dodatkowo giętkość podbija także obecność elastanu. Idealnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci, ale także - w postaci ściągaczy - jako wykończenie, np. dresowych spodni. Dzianina jest miękka w dotyku i wygodna w noszeniu. Ściągacze są przyjemne i nie uciskają w pasie. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i nadają się do używania przez dzieci.

Pokazuje 1 - 163 z 163 elementów
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Nowy

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Nowy

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2 

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Nowy

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: PolskaKolorystyka może lekko różnić się z poprzednią dostawą, dlatego nie polecamy łączyć materiałów. Nowa dostawa pochodzi z najlepszej drukarni w Polsce i kolory są dużo bardziej wyraźniejsze. 

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 60x75 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 60x75 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 60x75 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 60x75 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  4,90 zł 7,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 30x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  4,90 zł 7,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester  Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan             5% poliester  Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Nowy

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  10,50 zł 15,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 65x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  10,50 zł 15,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  10,50 zł 15,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 65x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  10,50 zł 15,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  10,50 zł 15,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 65x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  10,50 zł 15,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x45 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 165 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 165 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 165 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240-250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie gładki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 270 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan Szerokość: 150 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Holandia Certyfikat Oeko Tex

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 270 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 270 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 270 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Stan: NowySkład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie gładki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  20,70 zł 23,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna                 8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  20,70 zł 23,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Stan: NowySkład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 170 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Stan: NowySkład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2 

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 55% bawełna            40% melanż             5% elastan  Szerokość: 150 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Holandia 

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 55% bawełna            40% melanż             5% elastan  Szerokość: 150 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Holandia 

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 45x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  10,50 zł 15,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  10,50 zł 15,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 60x70 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 60x70 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,20 zł 16,50 zł -20%

  Skład: 98% bawełna             2% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2   

  13,20 zł 16,50 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2   

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 195 cm  Gramatura: 270 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  9,00 zł 10,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 280 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  9,00 zł 10,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna              8% elastan Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  W magazynie
 • +
  13,20 zł 16,50 zł -20%
  Wyprzedaż!

  Skład: 98% bawełna             2% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2   

  13,20 zł 16,50 zł -20%
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 185 cm  Gramatura: 220 g/m2 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  14,40 zł 16,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 185 cm  Gramatura: 250 g/m2 

  14,40 zł 16,00 zł -10%
  Obniżka!
 • +
  14,40 zł 16,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 195 cm  Gramatura: 250 g/m2 

  14,40 zł 16,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  14,40 zł 16,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 185 cm  Gramatura: 250 g/m2 

  14,40 zł 16,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%

  Skład: 98% bawełna             2% elastan  Szerokość: 185 cm  Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 45x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,60 zł 18,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 60x70 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  12,60 zł 18,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,40 zł 12,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 50x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  8,40 zł 12,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  7,00 zł 10,00 zł -30%

  Skład: 87% bawełna            8% elastan              5% poliester Szerokość: 40x50 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  7,00 zł 10,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  4,90 zł 7,00 zł -30%

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 30x60 cm (-/+ 5%)   Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska Druk cyfrowy

  4,90 zł 7,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,88 zł 3,20 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,88 zł 3,20 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,88 zł 3,20 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,88 zł 3,20 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,88 zł 3,20 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,88 zł 3,20 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,88 zł 3,20 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,88 zł 3,20 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,88 zł 3,20 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Holandia

  2,88 zł 3,20 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x45 cm w rękawie gladki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 97% bawełna             3% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  15,75 zł 17,50 zł -10%
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  12,71 zł 16,50 zł -23%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  12,71 zł 16,50 zł -23%
  W magazynie
 • +
  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna            8% elastan  Szerokość: 168 cm  Gramatura: 240 g/m2 

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 95% bawełna            5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie prążęk Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie prążęk Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x43 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  8,10 zł 9,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  8,10 zł 9,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  14,85 zł 16,50 zł -10%
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  21,60 zł 24,00 zł -10%

  Skład: 65% poliester 35% bawełna Szerokość: 145-150 cm Gramatura: 365 g/m2 Kraj pochodzenia: Holandia

  21,60 zł 24,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  21,60 zł 24,00 zł -10%

  Skład: 65% poliester 35% bawełna Szerokość: 145-150 cm Gramatura: 365 g/m2 Kraj pochodzenia: Holandia

  21,60 zł 24,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  21,60 zł 24,00 zł -10%

  Skład: 65% poliester 35% bawełna Szerokość: 145-150 cm Gramatura: 365 g/m2 Kraj pochodzenia: Holandia

  21,60 zł 24,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  21,60 zł 24,00 zł -10%

  Skład: 65% poliester 35% bawełna Szerokość: 145-150 cm Gramatura: 365 g/m2 Kraj pochodzenia: Holandia

  21,60 zł 24,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  21,60 zł 24,00 zł -10%

  Skład: 65% poliester 35% bawełna Szerokość: 145-150 cm Gramatura: 365 g/m2 Kraj pochodzenia: Holandia

  21,60 zł 24,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 250 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 92% bawełna, 3% elastan 5% melanż Szerokość: 2x50 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Wyprzedaż!

  Skład: 89% bawełna             3% elastan              8% melanż Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 97% bawełna             3% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 97% bawełna             3% elastan  Szerokość: 160 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  23,40 zł 26,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja/Polska

  23,40 zł 26,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja/Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 95% bawełna             5% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 240 g/m2  Kraj pochodzenia: Turcja/Polska

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2 x 99 cm w rękawie prążkowany Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rozcięty prążkowany Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie prążkowany Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x49 cm w rękawie prążkowany Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie gładki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  13,50 zł 15,00 zł -10%

  Skład: 92% bawełna             8% elastan  Szerokość: 180 cm  Gramatura: 260 g/m2  Kraj pochodzenia: Polska 

  13,50 zł 15,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x43 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x43 cm w rękawie Gramatura: 290 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x46 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna 5% elastan Szerokość: 2x50 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 95% bawełna, 5% elastan Szerokość: 2x41 cm w rękawie Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • +
  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Skład: 98% bawełna, 2% elastan Szerokość: 2x65 cm w rękawie gładki Gramatura: 280 g Kraj pochodzenia: Polska

  2,25 zł 2,50 zł -10%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 163 z 163 elementów