Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe produkty

Dresówki

Dresówki gładkie to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach. Dostępne są dwa rodzaje produktów: dzianiny drapane, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

Wśró...

Dresówki gładkie to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach. Dostępne są dwa rodzaje produktów: dzianiny drapane, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnokolorowe dzianiny pętelkowe o grubości 250 g/m2 w płatach o szerokości 160 cm. Dresówki są produkowane w Polsce, w ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 % oraz elastan w pozostałych ośmiu. Doskonała na spodnie dresowe czy grubsze sukienki, ale także na cieńszą bluzę lub czapkę.

Dzianiny drapane to produkty składające się w 95 % z bawełny oraz w 5% z elastanu. Sprzedawane w płatach o szerokości 195 cm. Gramatura materiału wynosi 250 g/m2. Dzianiny drapane są produkowane w Polsce, nadają się na rzeczy cieplejsze: bluzy, czapki czy spodnie. Stosowane jako alternatywa dla polaru. Stworzone z myślą o dzieciach i ich przyjemnościach.

Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym. Idealnie nadaje się na ładne i wygodne ubranka dla dzieci. Niewielka domieszka elastanu sprawia, że dzianina jest jeszcze bardziej giętka i elastyczna. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. Produkty Cotton Kids są naturalne i doskonale wykonane. To idealny wybór dla całej rodziny.

Dresówki pętelki gładkie, drukowane.

Dresówki drapane gładkie, drukowane.

Druk cyfrowy. Panele dresowe.

Ściągacze.

Więcej

Dresówki Jest 173 produktów.

Podkategorie

 • Dresówka pętelka gładka
 • Dresówka pętelka druk

  Dresówki drukowane to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości w przeróżnych kolorach z nietypowymi nadrukami. Dostępne są dwa rodzaje produktów w jej ramach: dzianiny drapane z drukiem, czyli takie, które na spodniej stronie mają zakończenia z delikatnym meszkiem oraz dzianiny pętelkowe z drukiem, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki. Druk na dzianinach pętelkowych jest żywszy.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnokolorowe dzianiny pętelkowe z drukiem o grubości 250 g/m2 w płatach o szerokości 150 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Holandii, posiadają certyfikat Oeko Tex, a w ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 95 %. Pozostałe pięć procent stanowi elastan. Dzianina drukowana jest doskonała na spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowym wzorem. Pasuje także na cieńszą bluzę lub czapkę.

  Dzianiny drapane z nadrukiem to produkty składające się w 95 % z bawełny oraz w 5% z elastanu. Sprzedawane w płatach o szerokości 150 cm. Gramatura materiału wynosi 250 g/m2. Dzianiny drapane z nadrukiem są produkowane w Holandii, a nadają się na rzeczy cieplejsze takie jak: bluzy, czapki czy spodnie z fajnymi wzorami dla dzieci. Stosowane jako alternatywa dla polaru.

  Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym, a nie tkanym. Jest dzięki temu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na ładne i wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są naturalne i doskonale wykonane. Kategoria produktów drukowanych to doskonały wybór dla całej rodziny.

 • Dresówka pętęlka druk...

  Dresówki drukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości Cotton Kids z nietypowymi nadrukami całościowymi. W jej ramach dostępny jest jeden rodzaj produktów: dzianiny pętelkowe z drukiem cyfrowym, których spodnia strona pokryta jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki, a wierzchnią pokrywa profesjonalny i w pełni trwały druk cyfrowy.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnobarwne dzianiny z drukiem cyfrowym przedstawiającym choćby palmy, flamingi czy rajskie ptaki na wielobarwnym tle. Są to materiały o grubości 240 g/m2, sprzedawane materiały o szerokości 160 - 180 cm. Dresówki są produkowane w Polsce oraz Turcji. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 %; pozostałe osiem procent stanowi elastan. Dzianina drukowana cyfrowo jest doskonała na nietypowe spodnie dresowe czy grubsze sukienki ze stylowymi wzorami. Używana także na cieńszą bluzę lub czapkę.

  Druk cyfrowy to najskuteczniejsza metoda druku na materiałach. Jest reaktywny, wyjątkowo trwały. Powstaje w oparciu o pełną gamę kolorów CMYK. Nawet wielokrotne pranie nie wypływa na nasycenie kolorów, a po każdym z nich materiał wciąż wygląda jak nowy. Nadruk wykonywany jest na białej dresówce, gdzie lewa strona jest biała, a prawa w całości zadrukowana cyfrowo.

  Dzianina jest materiałem dzianym, a nie tkanym, dzięki czemu bardziej elastyczna i sprężysta. Idealnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, idealnie wykorzystuje fantazyjne motywy nadrukowane cyfrowo na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i trwałe.

 • Dresówka drapana gładka
 • Dresówka drapana druk
 • Dresówka z futerkiem
 • Panele

  Panele dresowe zadrukowane metodą cyfrową to kategoria produktów zawierająca dzianiny wysokiej jakości, sygnowane marką Cotton Kids, które posiadają fajne i nietypowe nadruki całościowe, jak choćby te, przedstawiające buldoga, pandę czy dinozaura, a więc doskonałe dla chłopców i dziewczynek. W ramach tej kategorii dostępny jest panel dzianinowy z drukiem cyfrowym, a sam materiał pokryty jest drobnymi wykończeniami przypominającymi pętelki.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnobarwne materiały o grubości 260 g/m2, sprzedawane min. w rozmiarach 50 cm x 50 cm (-/+ 5%). Panele dresowe są produkowane w Polsce. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 92 % - podczas gdy pozostałe osiem procent stanowi elastan. Dzianina drukowana cyfrowo w panelu dresowym jest doskonała na spodnie ze stylowymi wzorami. Używana także na cieńszą bluzę lub czapkę czy sukienkę.

  Druk cyfrowy to najskuteczniejsza metoda druku na materiałach. Jest reaktywny oraz wyjątkowo trwały. Powstaje w oparciu o pełną gamę kolorów CMYK, a przy tym nawet wielokrotne pranie nie wypływa na nasycenie kolorów. Nadruk powstaje na białej dresówce, gdzie lewa strona jest biała, a prawa w całości zadrukowana cyfrowo.

  Dzianina, w odróżnieniu od tkaniny, jest materiałem dzianym, a nie tkanym. Dzięki temu staje się bardziej elastyczna i sprężysta. Perfekcyjnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci. Miękka w dotyku i wygodna w noszeniu, doskonale bawi się rysunkowymi motywami nadrukowanymi cyfrowo na materiał. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i stanowią idealny wybór dla całej rodziny.

 • Ściągacze

  Ściągacze bawełniane to kategoria produktów zawierająca specjalny rodzaj dzianiny wysokiej jakości sygnowanej znakiem Cotton Kids. Jest jednobarwna, jednolita lub pokryta różnymi deseniami.

  Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz między innymi różnorodne ściągacze do wykańczania ubrań z dzianiny pętelkowej, drapanej lub jersey. Jest to materiał o gramaturze około 270 g/m2, sprzedawany co 10m. Ściągacze są produkowane w Polsce. W ich składzie znajduje się głównie bawełna – w 95 % - natomiast pozostałe pięć procent stanowi elastan. Ściągacze idealnie nadają się jako wykończenie ubrań.

  W sprzedaży znajdują się zarówno ściągacze dzianinowe jednokolorowe, w przeróżnych barwach od łososiowego do kobaltowego, ale także ściągacze deseniowe. Możemy więc wybrać niebieskie gwiazdki, błękitne paski lub szary melanż i pieprz i sól.

  Dzianina jest materiałem dzianym, a nie tkanym, co sprawia, że jest bardziej elastyczna i sprężysta. Dodatkowo giętkość podbija także obecność elastanu. Idealnie nadaje się na wygodne T-shirty czy spodnie dresowe dla dzieci, ale także - w postaci ściągaczy - jako wykończenie, np. dresowych spodni. Dzianina jest miękka w dotyku i wygodna w noszeniu. Ściągacze są przyjemne i nie uciskają w pasie. Wszystkie produkty Cotton Kids są doskonale wykonane i nadają się do używania przez dzieci.

Pokazuje 1 - 173 z 173 elementów
Pokazuje 1 - 173 z 173 elementów